logo

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz

Kahvaltı

Ehli keyif;özel günleriniz dışında ayrıca sevdiklerinizle dilediğiniz zaman beraber en güzel kahvaltı anlarınız için tercih edebileceğiniz bir mekandır.

Kır Düğünü & Nikah

Her davet özeldir, hatırlanması, bir imzanın atılması, hayallerdeki sınırsız duygulara dokunulması ile anlam bulur. Hayalinizin ötesinde ufukları ayağınıza sermek için profesyonel ama duygulu bir dokunuşa hazır olun. En önemli kararınızın ilk adımında, Ehli Keyif Restaurant sizi yalnız bırakmıyor ve o anın tadını çıkartabilmeniz için düğün organizasyonun bizzat hazırlanmasından organizasyon tarihine kadar gereken her türlü detayla birebir ilgileniyor. Sonsuza dek unutmak istemeyeceğiniz bu özel gününüzü Ehli Keyif Restaurant ayrıcalığı ile kutlayın. Uzman personelimiz ve muhteşem menümüz ile özel günlerinizde dostlarınıza en güzel hizmeti sunmak bizim için mutluluktur. Evliliğe giden mutlu yolda söz, nişan, düğün ve her türlü toplantılarınız yemekli ve yemeksiz olarak size özel şık tasarımlarla bütünleştirilerek hazırlanır. Size sadece güzellikler içerisinde unutamayacağınız bir günü konuklarınızla birlikte yaşamak kalır.

Doğum Günü

Çoçuğunuzun bir yaş daha büyüdüğü bu özel günde, onun mutlu olup kendini özel hissedeceği, ebeveynleri olarak sizlerin de bu unutulmaz eğlenceye keyifle eşlik edeceği çam ağaçlarının gölgesi altında keyifle vakit geçirebileceğiniz doğum günleri düzenliyoruz.

Şirket Organizasyonları

Şirketinizin tanıtım, personel organizasyonları, kutlama vb tüm organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken organizasyonun detaylarını bizlere iletmeniz. Şirketiniz tüm organizasyonları için en doğru tercih.